מה אומרים עלינו?

תמונה-איש-2
"בתור אחד שעבד עם ליאור במשך תקופה ארוכה חוץ מזה שהוא נהפך לאח בשבילי. גיליתי אדם רציני עם מוסר עבודה מטורף, אדם עם שאיפות גדולות שעושה הכל בשביל להגשים אותם. הדבר שהכי בלט לי בליאור זה הדאגה שלו והרצון תמיד לתת מעל ומעבר, ליאור הבן אדם הכי מוכשר שאני מכיר בכל מה שקשור למשא ומתן, אין ספק שכל שאלה שיש לי בנושא הנדלן ליאור הוא האדם שאני אפנה אליו."
ירדן
[חולון]
06.11.2019
תמונה-איש-1
"לליאור היקר! מכונת מלחמה משומנת שלא עוצרת לרגע! תודה לך על שהפכת לי את קניית הנכס הראשון שלי, שהוא אחד הצעדים הכי המלחיצים בחיים, לאחד המסעות המרתקים והחוויתיים בו זמנית בחיי. תודה על אמינות, יושר, יחסי אנוש ברמה הגבוהה ביותר, מקצועיות מעוררת השראה והעשרה אין סופית שגוררת אחריה רעב אמיתי לעוד! אני בטוח שזה תחילתו של מסע ארוך לצד הכישרון הייחודי שלך."
אסיף
[יבנה]
07.02.2021
תמונה-המלצה
"ליאור היקר , בתור אחת שניסתה ללמוד את העולם בשיטת "עשה זאת בעצמך" הבנתי שמה לקבל ייעוץ מאנשי המקצוע יכוון אותי בצורה טובה יותר. דפדפתי באינסטגרם וראיתי פוסט שלך-וקבעתי פגישת ייעוץ. אשמח לומר שהייעוץ היה מלא סובלנות , אכפתיות עד להבנת שורש הנושא, היה נעים מאוד לקבל שירות אדיב ומקצועי ממך. ללא ספק אמליץ לסובבים אותי בשירותייך. יישר כוח , תמשיך לייעץ ולעסוק בעבודך בדרך נועם כמו שאתה עושה."
אלה
[חדרה]
15.08.2020
תמונה-איש
"לד"ר הנדלן הבלתי מעורער ליאור חנוכוב, ראשית אני רוצה להודות לך על היחס שלך במהלך הליווי, יחס שהוא שובר שיוויון, יזם נדלן אמיתי מבין שאין מחיר לשקט הנפשי שאותו מקבלים ממך, אתה אדם מיוחד ואמיתי וכבר לא מוצאים היום אנשים עם אותנטיות כמו שלך, דאגת לי בכל התליך בחרדת קודש כאילו וקנית בית לעצמך, תודה רבה לך על הכל, אני סמוך ובטוח שדרכינו יפגשו שוב בקרוב..."
שגיב
[אשקלון]
07.02.2021
תמונה-המלצה
אלה — "ליאור היקר , בתור אחת שניסתה ללמוד את העולם בשיטת "עשה זאת בעצמך" הבנתי שמה לקבל ייעוץ מאנשי המקצוע יכוון אותי בצורה טובה יותר. דפדפתי באינסטגרם וראיתי פוסט שלך-וקבעתי פגישת ייעוץ. אשמח לומר שהייעוץ היה מלא סובלנות , אכפתיות עד להבנת שורש הנושא, היה נעים מאוד לקבל שירות אדיב ומקצועי ממך. ללא ספק אמליץ לסובבים אותי בשירותייך. יישר כוח , תמשיך לייעץ ולעסוק בעבודך בדרך נועם כמו שאתה עושה."
[חדרה]
15.08.2020
תמונה-איש
שגיב — "לד"ר הנדלן הבלתי מעורער ליאור חנוכוב, ראשית אני רוצה להודות לך על היחס שלך במהלך הליווי, יחס שהוא שובר שיוויון, יזם נדלן אמיתי מבין שאין מחיר לשקט הנפשי שאותו מקבלים ממך, אתה אדם מיוחד ואמיתי וכבר לא מוצאים היום אנשים עם אותנטיות כמו שלך, דאגת לי בכל התליך בחרדת קודש כאילו וקנית בית לעצמך, תודה רבה לך על הכל, אני סמוך ובטוח שדרכינו יפגשו שוב בקרוב..."
[אשקלון]
07.02.2021
תמונה-איש-2
ירדן — "בתור אחד שעבד עם ליאור במשך תקופה ארוכה חוץ מזה שהוא נהפך לאח בשבילי. גיליתי אדם רציני עם מוסר עבודה מטורף, אדם עם שאיפות גדולות שעושה הכל בשביל להגשים אותם. הדבר שהכי בלט לי בליאור זה הדאגה שלו והרצון תמיד לתת מעל ומעבר, ליאור הבן אדם הכי מוכשר שאני מכיר בכל מה שקשור למשא ומתן, אין ספק שכל שאלה שיש לי בנושא הנדלן ליאור הוא האדם שאני אפנה אליו."
[חולון]
06.11.2019
תמונה-איש-1
אסיף — "לליאור היקר! מכונת מלחמה משומנת שלא עוצרת לרגע! תודה לך על שהפכת לי את קניית הנכס הראשון שלי, שהוא אחד הצעדים הכי המלחיצים בחיים, לאחד המסעות המרתקים והחוויתיים בו זמנית בחיי. תודה על אמינות, יושר, יחסי אנוש ברמה הגבוהה ביותר, מקצועיות מעוררת השראה והעשרה אין סופית שגוררת אחריה רעב אמיתי לעוד! אני בטוח שזה תחילתו של מסע ארוך לצד הכישרון הייחודי שלך."
[יבנה]
07.02.2021